İK POLİTİKAMIZ

Şütte başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma prosedürü uygulamaktadır. Şütte iş başvurularını internet aracılığıyla kabul edip, yine aynı aracılıkla tek tek cevaplamaktadır.

Açık pozisyon olduğu durumlarda, uygun adaylar merkez ofise görüşmeye çağırılmakta, ilk görüşme şirket yetkilileri tarafından yapılmakta, görüşme olumlu sonuçlanırsa ilgili birimin sorumlusuyla ikinci görüşme yapılmaktadır. Aday uygun bulunursa şirket yetkilileri tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler kendisine verilmektedir, adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanmaktadır.

ŞÜTTE’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

Başvuru Formu için Tıklayınız.